Polska
Kim jesteśmy

Działy BASF w Polsce

Poniżej znajduje się baza kontaktów do poszczególnych działów BASF w Polsce:

Obszar    Osoba kontaktowa 

Glikole etylenowe, tlenek etylenu

 

 

Karsten Schlimme

Mobile:+49 621 60 21088 

E-Mail: karsten.schlimme@basf.com

Glikole propylenowe, tlenek propylenu

 

 

Katarzyna Ślusarska

Mobile: +48 601759753

E-Mail: katarzyna.slusarska@basf.com

Rozpuszczalniki i alkohole

 

Emilia Siwiec

Mobile: +601 759 761

E-Mail: emilia.siwiec@basf.com

Plastyfikatory

 

Rainer Brauchle
Mobile: +49 172 742 4502
E-Mail: rainer.brauchle@basf.com

Obszar    Osoba kontaktowa 

Aminy, kwasy, diole, polialkohole

 

Csongor Szabo

Mobile: +36 306 364 521

E-Mail: csongor.szabo@basf.com

Obszar    Osoba kontaktowa 

 

 

Petra Almassyova

Mobile: +421 905 295 034

E-Mail: petra.almassyova@basf.com

Obszar    Osoba kontaktowa 

 

 

Robert Wasylkowski

Mobile: +48  601 759 834

E-Mail: robert.wasylkowski@basf.com

 

Obszar    Osoba kontaktowa 

Polimerowe spoiwa dyspersyjne i środki pomocnicze do chemii budowlanej (dyspergatory, zagęstniki, środki zwilżające, koalescenty)

 

Jaromir Brejdak

Mobile: +48 601 978 703

E-Mail: jaromir.brejdak@basf.com

Żywice i dyspersje polimerowe, poliizocyjaniany, stabilizatory UV, dodatki modyfikujące do farb i lakierów

 

Bogusław Kotowicz
Mobile: +48 601 759 952

E-Mail: boguslaw.kotowicz@basf.com

Obszar
  Osoba kontaktowa
Chemia Kosmetyczna  

Anna Góralczyk
Tel. +48 22 570 99 67

E-Mail: anna.goralczyk@basf.com

Chemia Gospodarcza, Chemia Instytucjonalna   Robert Zonko
Tel. +48 22 570 97 62
E-Mail: robert.zonko@basf.com

Obszar               

 

Osoba kontaktowa 

Ultramid ® (PA6, PA66, PA6/66 – poliamid)

Ultraform ® (POM – polioksymetylen)

Ultradur ® (PBT – politereftalan butylenu)

Ultrason® (PSU, PESU – polisulfon, polieterosulfon)

 

Joanna Połeć
Mobile: +48 601 755 786,
E-Mail: joanna.polec@basf.com

Poliamidy 6, 6/6.6. do ekstruzji – Ultramid® (branża opakowaniowa)

 

Rafał Zaremba

Mobile: +48 785 892 970,

E-Mail: rafal.zaremba@btc-europe.com,

rafal.zaremba@basf.com

Styropor, Neopor

 

Agnieszka Lisowska

Mobile: +48 660 662 459
E-Mail: agnieszka.lisowska@basf.com

Styrodur C

 

Dystrybutor Styroduru na terenie Polski
Firma TUPLEX

Tel. 0 22 511 31 00
Fax 0 22 511 31 63
E-Mail: e-mail: warszawa@tuplex.pl

Neopolen P, Basotect

 

Ludek Michał
E-Mail: ludek.michal@basf.com

Palusol

 

Kontakt Palusol
E-Mail: palusol@basf.com

Obszar   Kontakt
Tworzywa biodegradowalne – ecovio  

Agata Kruszec

Mobile: +48 608 182 847

E-Mail: agata.kruszec@basf.com

Obszar   Kontakt

Produkty bazowe: MDI, TDI, poliole

 

Paweł Ludwiniak

Mobile:+ 48 669 600 105

E-Mail: pawel.ludwiniak@basf.com

Elastocoat, Elastopan, Elastofoam I, Elastocool, Elastollan

 

Maciej Gola

Mobile: +48 723 430 212

E-Mail: maciej.gola@basf.com

maciej.gola@btc-europe.com

Elostopor H, Elastopir, Elastospray

 

Mirosław Dąbrowski

Mobile: +48 601 759 944 

E-Mail: miroslaw.dabrowski@basf.com

Elastopave, Elastotrack, Elastospray, Elastan, Slentex, Elastolit

 

Jakub Sąsiadek

Mobile: +48 601 790 741 

E-Mail: jakub.sasiadek@basf.com

Elastoflex, CosyPur

 

Bartosz Lisiak

Mobile: +48 601804969 

E-Mail: bartosz.lisiak@basf.com

Obszar   Osoba kontaktowa
Katalizatory do samochodów osobowych oraz ciężarowych a także pojazdów specjalnych. Rozwiązania dla silników benzynowych oraz Diesla  

BASF Polska Dział Katalizatorów
Tel: +48 71 714 61 62
Tel: +48 71 714 61 63 

E-Mail: recepcjasrodaslaska@basf.com

Katalizatory przemysłowe
 

Constantin Trandafir
Mobile: +40 722 221 362
E-Mail: constantin.trandafir@partners.basf.com

Obszar   Osoba kontaktowa
Witaminy, karotenoidy, kwasy organiczne, enzymy  

Michał Goetz
Tel kom.: 601 98 26 98 

E-Mail: michal.goetz@basf.com

Obszar   Osoba kontaktowa
Pełny asortyment witamin, karotenoidy, likopen, liteina, wielonienasycone kwasy tłuszczowe (omega-3), aminokwasy  

Bohdan Puchalski
Tel. 22 5709783 

E-Mail: bohdan.puchalski@basf.com

Obszar   Kontakt

Środki Ochrony Roślin i Nasiona

 

  Call Center
Tel +48 22 570 99 90
https://www.agro.basf.pl/pl/o-nas/o-nas/

Obszar   Kontakt

Lakiery

 

https://www.glasurit.com/pl/home

 

BASF Coatings Services Sp. z o.o.,

Aleje Jerozolimskie 142B,

02-305 Warszawa, Poland

Biuro Obsługi Klienta

Janikowo, ul. Pilotów 19, 62-006 Kobylnica, Poland

Tel. +48 61 64 64 872,
E-Mail: agnieszka.radom@basf.com

 

Obszar   Kontakt

Chemiczna obróbka powierzchni

 

http://www.chemetall.pl/pages/sprzedaz_zapytanie_ofertowe

 

Chemetall Polska Sp. z o.o.

ul. Przecławska 8

03-879 Warszawa

Tel. +48 22 510 11 30

E-Mail: chemetall.polska@basf.com